česky deutsch english français Srbija
Ověřený dodavatel moderních dřevostaveb 2017

Zdravě bydlet - domy spojené se Zemí


Profil firmy

Kdo jsme

Jsme ryze česká společnost s téměř dvacetiletou tradicí ve výstavbě montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Tato tradice se odráží v nadstandardním provedení a službách, které jsou součástí komplexního servisu, a však za standardní ceny. Pro naše zákazníky stavíme montované rodinné domy pod heslem "Každý dům je originál." Důraz klademe na špičkovou kvalitu montovaných domů a spolehlivá a dobře ověřená řešení, díky čemuž jsme získali prestižní německý certifikát kvality RAL a později i evropský certifikát ETA podle ETAG 007 (dřevěné rámové stavební sestavy). Certifikace na montované domy u českých institucí (VVÚD, CSI) je pro nás samozřejmostí.

Navazujeme na staleté tradice zpracování a stavby dřevostaveb. Technologické inovace a modernizace učinily z více než tisícovky zákazníků spokojené obyvatele našich domů, a to nejen v České republice, ale velkou měrou i v zahraničí.

Co nabízíme

Jsme připraveni postarat se o zákazníka od návrhu projektu až po perfektně zvládnuté řemeslo při montáži a s tím spojenou logistiku celé dodávky. V případě zájmu klienta jsme schopni zajistit i vybavení interiéru. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a originální projekty nebo projekty, které si zákazník sám navrhne. Právě variabilnost dřevostavby umožní, jak zákazníkům, tak architektům, nebývalý prostor k vyjádření své kreativity a fantazie. To vše za ceny typových domů!

Jaké jsou naše rodinné domy?

Naše rodinné domy jsou především vysoce kvalitní, rozmanité a individuální. Naše společnost nenabízí žádnou úzkou řadu typů či modelů, ale dřevostavby "na míru", tj. přesně dle potřeb a možností zákazníka. Samozřejmě však máme k dispozici referenční domy, díky kterým náš klient získá představu o našich cenách a možnostech konstrukčního systému dřevostavby.

Kde naše montované domy najdete?

Většinu své produkce exportujeme do několika zemí Evropy. Naše stavby obohatily život norským zákazníkům, zvyklým na špičkovou kvalitu a stejně tak jsme obstáli u německého zákazníka, známého svým precizním přístupem ke kvalitě odvedené práce. Ve Švýcarsku se můžeme pochlubit domy s nadstandardním vybavením, které ctí alpskou architekturu, ale vyhoví i tamním náročným klimatickým podmínkám. Stejně tak dokážeme vzdorovat žáru řeckých Athén, které jsou pověstné svou historicky danou kulturou architektury. Čím dál více klientů však nacházíme i na domácím trhu. Naše montované domy již léta dobře slouží svým majitelům především v okolí Prahy, na východní Moravě, ve Zlíně a Vsetíně.

Náš výrobní závod pro montované rodinné domy

Panely pro naše montované domy vyrábíme v našem závodě v Novém Hrozenkově na Vsetínsku. Výroba montovaných rodinných domů probíhá v zastřešené a klimatizované hale a je dozorovaná českou zkušebnou i německou prestižní zkušebnou, což dává našim klientům jistotu, že od nás dostanou dům ve špičkové kvalitě.

ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů
VS DOMY a.s., Štěpánská 385, 755 01 Vsetín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku