česky deutsch english français Srbija
Ověřený dodavatel moderních dřevostaveb 2017

Zdravě bydlet - domy spojené se Zemí


Proč právě my?

Zkušenosti a důraz na kvalitu

Naší nejlepší vizitkou je více než tisíc domů postavených po celé Evropě včetně České republiky a jejich spokojení majitelé. Domy od nás splňují nejpřísnější technické normy (EN, DIN) a nesou záruku poctivé řemeslné práce.

Vynikající poměr kvalita / cena

Levnější firmu najdete na trhu snadno. Levnější firmu nabízející srovnatelnou kvalitu a individuální řešení jen velmi těžko. Než se rozhodnete, dobře srovnávejte! Ušetříte si mnoho starostí a peněz.

Energeticky úsporné bydlení

Vynikající tepelné vlastnosti stěn a domu jako celku zajišťují značnou úsporu energií při vytápění domu oproti klasickým technologiím (30-50% u standardního provedení, u pasivních domů až 90%). Od prvního dne po nastěhování se Vám Vaše investice vrací. Energie určitě zítra nebudou levnější!

Rychlost výstavby

Příprava návrhu domu a projektu trvá obvykle 4-6 týdnů. Výroba domu v klimatizované hale 1-4 pracovní dny, montáž domu na místě 15-21 pracovních dní. Dohodnuté termíny jsou striktně dodržovány. Kolik firem je Vám schopno postavit kvalitní dům „na klíč“ za měsíc?

Individualita

Dům navrhujeme společně se zákazníkem. „Každý dům je originál“ - to je naše filozofie. Do projektu zapracujeme jakékoli reálné přání nebo nápad. Zákazníkovi můžeme nabídnout i služby architekta.

Záruky a servis

Naše společnost garantuje pevnou cenu po dobu 12-ti měsíců od podpisu smlouvy o dílo. Navíc poskytujeme záruku 10 let na nosné konstrukce domu. Po celou dobu záruky i po ní bude o Váš dům pečovat náš servisní tým.

Zdravé obytné klima od prvního dne a po celý rok

Dřevo, další použité materiály a technologie suché výstavby splňuje nejpřísnější kritéria pro kvalitní bydlení. Odpadá zrání či vysoušení stavby na běžnou vlhkost. Zdravé a příjemné klima uvnitř domu od prvního dne a po celý rok Vás příjemně překvapí. Pokud použijete systém výměny vzduchu s rekuperací, příjemné klima a další úspory energie se jen zdůrazní.

ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů
VS DOMY a.s., Štěpánská 385, 755 01 Vsetín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku